Gdzie na weekend? Może nad morze?

Zastanawialiście się już, gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Osobiście w wakacje 2009 mam zamiar pojechać nad morze bałtyckie. Ostatni raz Bałtyk zwiedziłem ładnych kilka lat temu – stęskniłem się już za tym nadmorskim klimatem: skrzekiem mew, zapachu ryb, nocnego życia i pięknych zachodów słońca.

Zamówiłem już dla siebie i znajomych kwatery nad morzem. Nie powiem, aby to było coś szczególnego, ale wystarczy na tydzień wypoczynku. Można to określić jako „tanie wczasy nad morzem” – niemniej jestem przekonany, że i tak miło je spędzę.

Cóż, jestem typowym turystą. Będąc w jakiejś miejscowości muszę zwiedzić wszystko, co tylko możliwe. Zobaczyć wszystkie ciekawe rzeczy, które ktoś uznał za interesujące (i opisał w przewodniku turystycznym). Niemniej nie mam zamiaru całych wakacji tylko zwiedzać! Z pewnością niejednokrotnie zanurzę się w morzu, a wieczorami będę szukał ciekawych pubów i barów.

Każde miasto, które leży nad Bałtykiem jest niesamowite i ma swój typowy, nadmorski klimat, który kocham. Nie jestem w stanie pojąć dlaczego tyle czasu urlop spędziłem gdzie indziej – raz w górach, raz pływając po tafli jeziora, a raz jeszcze postanowiłem wyjechać do Grecji. Bałtyk to wszystko, czego do mi do szczęścia potrzeba!

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *