Aplikacja dla rowerzysty

Aplikacja dla rowerzysty – rejestruj i planuj trasy rowerowe!

Coraz szybszy rozwój urządzeń mobilnych wpływa na zwiększenie ich możliwości niemal każdego dnia. W dzisiejszym świecie dzięki smartfonom zabukujemy bilet do teatru, zapłacimy za zakupy używając naszego urządzenia zamiast karty debetowej, a nawet zasymulujemy nowy kolor ścian w naszym mieszkaniu przy użyciu aparatu fotograficznego. Niezwykle popularne stają się również aplikacje, które pomagają w dbaniu o dobrą kondycję. Jedną z nich jest propozycja serwisu MojRower.pl.

Aplikacja na rower przyda się na każdej rowerowej wyprawie. Nie tylko pomoże w orientacji w terenie, ale również zapisze dokładnie przebieg naszej trasy. Dzięki niej w łatwy sposób przeanalizujesz swoją przejażdżkę, aby następnym razem wybrać alternatywną trasę lub uniknąć niebezpieczeństw, które pojawiły się w trasie. Aplikacja skierowana jest zarówno do amatorów niedzielnych wypadów za miasto, jak i długodystansowców, którzy marzą oo gromadzeniu w prosty i przyjazny sposób swoim rowerowych wypraw w jednym miejscu.

Zakładając konto w serwisie MojRower.pl zyskamy dostęp do tysięcy tras rowerowych już wyznaczonych przez innych użytkowników. Wystarczy pobrać aplikację, aby po kilku kliknięciach otrzymać listę propozycji na wycieczki w okolicy. Nie wiesz gdzie jechać? Włącz aplikację, a kierunek stanie się jasny!

Główną funkcją narzędzia jest jednak rejestrowanie tras, które odbywa się niezwykle łatwo. Wystarczy włączyć w telefonie GPS i kliknąć jeden przycisk, a aplikacja zrobi resztę za użytkownika! Trasa zostanie zapisana na jego koncie. Dostęp do niej możliwy będzie z każdego miejsca. Trasy można udostępniać poprzez serwisy społecznościowe.

Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom możemy do każdej trasy dodać znaczniki, aby oznaczyć ciekawe miejsca lub informacje o niebezpieczeństwach, które pomogą innym rowerzystom. Aplikacja potrafi również zapisywać statystyki na temat przejechanego dystansu, maksymalnej prędkości, średniej prędkości, czasu przejazdu i różnicy w wysokości.

Serwis MojRower.pl posiada obecnie blisko 50 tysięcy użytkowników. Każdego dnia w bazie pojawiają się nowe zasoby, z których mogą korzystać wszyscy posiadacze konta. Rowerzyści przejechali już łącznie dystans aż 1.300.000 kilometrów!

Aplikacja dostępna jest na platformie Android. Jest darmowa i zajmuje niewiele miejsca w pamięci telefonu. Dzięki ograniczeniu do podstawowych funkcji, działa płynnie i nie zawiesza się. Aplikację pobierzemy na tej stronie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *