Weekend w parku linowym

Długi weekend sierpniowy = aktywny wypoczynek!

Wraz z nadchodzącym długim weekendem sierpniowym, miłośnicy aktywnego wypoczynku nie muszą zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie, będą mieli więcej sposobności, by rozwijać i poznawać jego nowe formy. Jak zatem dobrze wygospodarować ten czas i odprężyć w niezwykle przyjemny sposób?

Paintball

Osoby lubiące rywalizację powinny spróbować swoich sił w paintballu. Strzelanie do siebie z pistoletów na kulki z farbą to też doskonały sposób na integrację z przyjaciółmi i rodziną. Dreszczyk emocji i duża dawka ruchu na pewno w każdym wyzwolą endorfiny. W całej Polsce jest bardzo dużo miejsc oferujących możliwość zagrania w tę dynamiczną grę zespołową.

Park linowy

Nie ma lepszego sposobu na zdystansowanie się od codziennych problemów jak popatrzenie na świat z góry! Sprawdź swoją gibkość i sprawność pomiędzy koronami drzew i poczuj się jak ptak. Park linowy to wspaniały pomysł na długi weekend dla całej rodziny. Zróżnicowane stopnie trudności tras sprawią, że niezależnie od wieku będzie to niezapomniana zabawa zarówna dla najmłodszych, jak i tych starszych.

Rolki

Dostępne dla każdego niezależnie od wieku i predyspozycji. Rolki można wykorzystać na różne sposoby- do jazdy rekreacyjnej, podczas której będziemy cieszyli się ciepłymi promieniami słonecznymi i koncertem dźwięków otaczającej nas przyrody, jako przyjemna forma poprawy kondycji fizycznej albo jako zastrzyk adrenaliny, w trakcie wykonywania przeróżnych tricków. Jeździć na rolkach można praktycznie wszędzie. Jeśli pogoda nie dopisze, możemy udać się na kryty tor wrotkarski. W Polsce istnieją takie obiekty w między innymi w Gdańsku, Warszawie czy Suchym Lesie koło Poznania.

Jazda konna

Na ilość miejsc do uprawiania tej formy aktywności nie możemy narzekać. Długi weekend to też dobry czas na rozpoczęcie nauki jazdy konnej, bowiem lekcje umilać nam będzie otaczająca przyroda. Zaawansowani jeźdźcy mogą za to zrelaksować się w siodle pośród pięknych krajobrazów lasów, łąk i równin. Kontakt z koniem jest również nieocenionym doświadczeniem, a wszystkim dobrze znane są właściwości hipoterapii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *